PTC Pabianice - strona nieoficjalna

• PTC PABIANICE 2001-2002
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Kutno - PTC Pabianice 3:0
  • Start Łódź - Pogoń Rogów 1:1
  • Termy Uniejów - MUKS Akademia Tuszyn 7:0
  • UKS SMS Łódź - Łodzianka 0:1
  • Błękitni Dmosin - LKS Jutrzenka Bychlew 1:10
  • CHKS Łódź - Gałkówek 0:2

PTC-CHKS ŁÓDŹ
Ładowanie...

Gałkówek : PTC

• autor: jersy1978, 2014-08-30 16:09

Już jutro o godz. 16 drugi nasz mecz w tym sezonie. W Niedzielne popołudnie będzie gościć nas drużyna Gałkówka.

Ciężko cokolwiek powiedzieć o drużynie gospodarzy. Wiemy jedynie że w pierwszym  spotkaniu sezonu ulegli na wyjeździe drużynie Startu Łódź 6:0. Biorąc jednak pod uwagę fakt że wszystkie łodzkie drużyny grają dobrze, porażka Gałkówka absolutnie nie świadczy o tym że jedziemy grać z "kelnerami". O sile ambicji i woli walki przekonaliśmy się w poprzednim sezonie w meczu z Bychlewem, kiedy to pojechaliśmy po grad bramek i przywieźliśmy je.....ale we własnym worku.

Osobiście mam takie jedno marzenie, chciałbym jako kierownik obejrzeć kiedyś jeden mecz po którym mógłbym napisać że do nikogo nie można mieć pretensji o brak zaangażowania, walki i zwykłego najzwyklejszego biegania do upadłego. Kiedy przy stanie 3:0 dla rywali wciąż będę widział 11 walczaków. Jeśli taki sen by się ziścił znaczyłoby to że nie ponieśliśmy żadnej porażki w sezonie, bo z każdym ale to absolutnie z każdym jesteśmy w stanie wygrać lub przynajmniej zremisować.

Żeby nikt nie posądził mnie o zbyt wygórowane żądania mam do zaoferowania naszym zawodnikom pewien układ. Jeśli w ciągu najbliższych sześciu kolejek nie przegramy (remis nie jest porażką), kiero podda się popularnemu ostatnio zwyczajowi który nazywają #ice bucket challenge. Całe to zjawisko będzie nagrane i umieszczone na fb naszej drużyny. Co wy na to???????

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.